Neohodnoceno

Whirlpool sušička W7 D94WB CS

Skladem (1 ks)
Kód: S02668
20 490 Kč / ks 16 933,88 Kč bez DPH
Kategorie: Sušičky
Přednosti této volně stojící sušičky Whirlpool: vynikající kapacita bubnu 9,0 kg, takže vám nikdy nebude chybět prostor. Exkluzivní technologie 6. SMYSL, která neustále monitoruje vlhkost v bubnu, chrání vaše oblečení a poskytuje ideální výsledky sušení. Elegantní design tmavých dvířek. Technologie tepelného čerpadla, která účinně ohřívá vzduch ve spotřebiči, čímž výrazně snižuje spotřebu energie. Technologie 3Dry Air Care s technologií 3D AirFlow a SoftMove, která zajišťuje šetrné sušení pomocí několika parních trysek a vzduchových polštářů, které prádlo suší a zároveň chrání. Pokud plánujete sušičku umístit na pračku, můžete k tomu využít mezikus SKD 500.

Programy
Start delay options: Plynulé
Nastavitelná teplota sušení
Nastavitelný stupeň sušení
Úprava proti pomačkání
Ložní prádlo a ručníky
Ložní prádlo
Velké kusy / Povlečení
Bzučák
Barvy
Plyšové hračky
Jemné prádlo
Bundy
Nastavení délky sušení
Program snadné žehlení
Jemné
Džíny
Dětský zámek
Spodní prádlo
Rohože
Mikrovlákno
Smíšené prádlo
Tlačítko zapnutí/vypnutí
Provětrávání
Košile
Standardní program pro bavlnu
Spuštění/pauza
Syntetika
Vlastnosti
Typ instalace: Volně stojící
Typ vložení: Předem plněná
Kapacita sušení (kg): 9
Objem bubnu (l): 120
Barva: Bílá
Barva dveří: Černá
Hmotnost (kg): 50.5
Displej: LCD
Délka elektrického kabelu (cm): 150
Nastavitelné nožičky: Ano - vše
Indikátor konce cyklu: Ano
Indikátor plné nádrže na vodu
Zpětná reverze bubnu
Účinnost kondenzace: A
EAN kód: 8003437623769
Provedení
Energetická třída: A+++
Roční spotřeba energie pro suché do skříně: 194
Hladina hluku (dBA): 59
Celkový příkon (W): 700
Proudová pojistka (A): 10
Standardní program plná náplň bavlny: 210
Rozměry
Výška (cm): 84.9
Šířka (cm): 59.7
Hloubka (cm): 65.6
Hmotnost s obalem (kg): 52

Tichá
Užijte si ticho. Sušička Whirlpool je navržena tak, aby výsledky sušení byly vždy ideální, ale aby zároveň fungovala při velmi nízké hladině hluku a Vy jste si mohli užívat klidu a pohody.

Technologie 6. SMYSL
Technologie 6. SMYSL automaticky rozpozná množství prádla a nastaví správnou dobu sušícího cyklu, čímž zaručí požadovanou úroveň sušení s optimalizovaným časem a energií.

Technologie 3Dry
Unikátní technologie 6. SMYSL 3Dry zaručuje systémem řízenou kontrolu nad procesem sušení. Technologie 3Dy navíc zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla uvnitř bubnu díky více proudům teplého vzduchu. Ideaální pro stejné výsledky sušení i u objemného prádla.

FreshCare+
Udržujte oděvy svěží až 6 hodin po skončení cyklu*. Inovativní systém FreshCare+ pečuje o vaše oděvy uvnitř sušičky díky inteligentní jemné regulaci teploty a jemnému otáčení, které udržují oděvy svěží a zabraňují vzniku nepříjemných pachů. FreshCare+ zanechá skutečně svěžejší oblečení – i hodiny po skončení cyklu.

*FreshCare+ zabraňuje šíření hlavních zdrojů zápachu (uvnitř sušičky) až 6 hodin po skončení sušení. Není kompatibilní s programy určenými pro jemné prádlo a s extra a skříňovými úrovněmi sušení.

Energetická třída A+++
Výjimečná energetická účinnost. Energetická třída A+++ zaručuje ideální výsledky v kombinaci s nejnižší spotřebou energie.

Eco Monitor
Snížení nákladů na energii. Systém Eco Monitor vám umožňuje sledovat spotřebu energie a poskytuje tipy, které vám pomohou naprogramovat vaši sušičku pro optimální využití.

Invertorový motor
Vysoce energeticky účinný motor pracuje s proměnlivými otáčkami, díky tomu disponuje vysokým výkonem a umožňuje také zvláštní péči o vlákna oděvů.

Tepelné čerpadlo
Výjimečná energetická účinnost. Použitím tepelného čerpadla namísto běžné elektrické spirály můžete dosáhnout stejných výsledků sušení při nižších teplotách: v průměru 40 °C namísto 60 °C.

Kapacita 9 kg
Prostor, který potřebujete. Tato sušička společnosti Whirlpool s kapacitou bubnu 9 kg poskytuje veškerý prostor, který potřebujete pro své prádlo.

Prémiový design
Tato sušička od společnosti Whirlpool se zaručeně stane poutavým doplňkem vaší domácnosti, díky svému vyjímečnému designu.

Auto Cleaning
Automatické čištění filtru kondenzátoru - sušička to zvládne za vás.

Můj program - úplné přizpůsobení
Uložte si své oblíbené programy. Funkce Oblíbené programy vám umožňuje vybrat a uložit program, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Uživatelské rozhraní Premium
Ovládání bez námahy. Tato sušička Whirlpool je vybavena moderním a intuitivním uživatelským rozhraním, které poskytuje plynulé a bezproblémové ovládání.

Nastavitelná úroveň sušení
Pro vaše pohodlí. Tato sušičkou od společnosti Whirlpool je vybavena nastavitelnou úrovní sušení pro ještě větší pohodlí.

Nastavitelná teplota sušení
Navrženo podle vašich potřeb. Tato sušička Whirlpool je vybavena funkcí nastavitelné teploty sušení, takže si můžete spotřebič nastavit podle vašich specifických požadavků.

Jemné sušení
Jemné sušení prádla při nízké teplotě sušení.

Rychlé sušení
Rychle usušené prádlo. Možnost rychlého programu poskytuje ideální výsledky sušení za kratší dobu.

Funkce proti pomačkání
Tato funkce na konci cyklu pomáhá omezit pomačkání prádla.

Cyklus pro jemné prádlo
Jemná péče. Tento cyklus zaručuje ideální výsledky sušení a péče o vaše jemné prádlo.

Program Džíny
Dokonalý cyklus pro džíny. Program je navržen tak, aby účinně a šetrně vysušil i hustá vlákna džínoviny.

Program Sport
Dokonalý cyklus pro sportovní oblečení. Program je speciálně navržen pro sušení jemného prádla, dokonce i smíšených vláken a zajišťuje vždy ideální výsledky.

Odložený start
Ideální plánování času. Funkce odloženého startu umožňuje nastavit spuštění sušícího cyklu na dobu, kdy se vám to nejvíce hodí.

Technologie Wave Motion
Inovativní technologie sušení. Naše technologie Wave Motion zahrnuje speciální asymetrický vzor pohybu v bubnu, který zajišťuje rovnoměrné rozložení prádla a dokonalé výsledky sušení.

Povrchu bubnu - Prémium
Tato prémiová sušička se vyznačuje speciální konstrukcí bubnu. Je navržena tak, aby poskytovala vynikající výsledky sušení a dokonalou péči o veškeré vaše prádlo.

Design
Výjimečný design. Tato sušička od společnosti Whirlpool vytvoří svým designem z tohoto spotřebiče poutavý doplněk vašeho domova.

Vlna
Program pro jemné sušení vlny.