Neohodnoceno

Whirlpool OP WHVS 90F LT C K

Na dotaz (1 ks)
Kód: S02178
25 690 Kč / ks 21 231,40 Kč bez DPH
Kategorie: Odsavače
Provedení
Energetická třída: A++
Třída dynamické účinnosti kapalin: A
Třída účinnosti filtrace tuků: E
Třída světelné účinnosti: D
Celková roční spotřeba energie (kWh): 34.2
Hladina hluku (dBA): 55
Odsávací výkon - Booster (m3/h): 801
Odsávací výkon pro recirkulaci - Booster (m³/h): 537
Proud (A): 0,7
Celkový výkon osvětlení (W): 7
Přečíst si více
Vlastnosti
Typ: Vertikální
Typ ovládání: Dotykové ovládání
Omyvatelný filtr
Osvětlení: Strip LED
Počet osvětlení: 1
Počet úrovní výkonu: Plynulé
EAN kód: 8003437230745
Elektrické připojení (W): 167
Typ konstrukce: Vestavné
Type of control: Elektronické
Délka elektrického kabelu (cm): 150
Grease filter type: Nerez
Materiál tukového filtru: Washable aluminium
Ovládání osvětlení: Plynulé
Booster: Ano
Rozměry
Výška (cm): 105.0
Šířka (cm): 89.8
Hloubka (cm): 3.7
Výška výrobku bez komína (mm): 504

Aplikace 6th Sense Live
Aplikace 6th Sense Live poskytuje uživateli plnou kontrolu nad digestoří, i když je mimo domov, urychluje dobu vaření a udržuje čerstvý a čistý vzduch.

LED pásek
Nejlépe osvětluje povrch varné desky, aniž by docházelo k plýtvání energií.

Super Silent
Tichý provoz. Tento odsavač par Whirlpool je navržen tak, aby pracoval s nízkou úrovní hluku, takže si můžete užívat ještě více klidu a ticha.

Celková roční spotřeba energie
Ideální výkon, vynikající úspora. Odsavače par Whirlpool jsou navrženy tak, aby poskytovaly výjimečné výsledky a zároveň snižovaly náklady na energii.

Air Sense
Dokonalý způsob, jak udržet prostředí kuchyně svěží a čisté bez námahy. Funguje i po skončení vaření. Systém Air Sense dokáže detekovat i pachy, které nesouvisejí s vařením, jako jsou čisticí rozpouštědla, cigaretový kouř atd. Intuitivně a automaticky se aktivuje a přizpůsobí tak, aby vyčistil vzduch a udržel nežádoucí pachy a nečistoty na uzdě.

Cook Sense
Funkce Cook Sense intuitivně zvolí správné odsávání pro jakýkoli styl vaření.

Zen Mode
Režim Zen společnosti Whirlpool zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi výkonem a hlukem. Odsavač je dostatečně výkonný, aby udržoval čerstvý a čistý vzduch a zároveň byl tišším a příjemnějším místem pro vaření a setkávání.

Design W Collection
Dokonalá rovnováha, intuice, výkon a design. Představujeme jedinečnou kolekci spotřebičů v jednotném designu s pokročilou špičkovou technologií. Nadčasový design W Collection doplní jakýkoli styl kuchyně a jednotlivé spotřebiče se navzájem dokonale kombinují, aby vytvořily dokonale sladěný vzhled. Dokonce i lesklé povrchy jsou navrženy tak, aby se snadno čistily, takže otisky prstů a šmouhy jsou minulostí. Každý detail, od platinového chromovaného loga až po tónované sklo a sofistikovaný kovový pásek po celé šířce, byl navržen tak, aby potěšil a umocnil celkový dojem značky Whirlpool.

Elektronické ovládání
Ovládání bez námahy. Tento odsavač par Whirlpool je vybaven intuitivním elektronickým ovládáním, které je navrženo tak, aby vám umožnilo co nejjednodušší používání.

Montáž na stěnu
Montáž na stěnu. Snadná instalace tohoto nástěnného odsavače par Whirlpool.

Light Tone
Přizpůsobte si jas a atmosféru a získejte dokonale osvětlenou kuchyň. Vyberte si správné osvětlení díky nové funkci Light Tone.

Dimmeral Light
Správné nastavení osvětlení pro každou příležitost, přepnutí světla na maximální jas.

Night Light
Noční světlo poskytuje v kuchyni intimní, nerozptylující, ale bezpečné světlo. Noční světlo se aktivuje ovladačem na panelu.

Design v kombinaci se sklem
Navrženo pro potěšení. Moderní, elegantní a krásné. Tento skleněný odsavač par je navržen tak, aby se stal poutavým doplňkem vaší domácnosti.

Technologie 6. SMYSL
Technologie 6. SMYSL. Díky teplotním čidlům a jedinečné technologii 6. SMYSL automaticky zvolí režim provozu, který je pro vás nejvhodnější.

Booster
Vaření bez zápachu. Tento Whirlpool odsavač par je vybaven funkcí Booster, která zaručuje dokonalou filtraci vzduchu, pachů a mastnoty.

Perimeter
Maximální pohlcování pachů. Díky inovativní technologii se výpary z vaření absorbují podél vnějších okrajů odsavače, nikoli přes tukový filtr uprostřed, takže vaše kuchyně zůstane bez zápachu. Filtry jsou skryté, což snižuje hladinu hluku a zabraňuje pronikání tuků na povrch odsavače.

Uhlíkový filtr je součástí balení
Dopřejte si čistý vzduch ve vaší kuchyni. Tento odsavač par Whirlpool je vybaven uhlíkovým filtrem, který čistí vzduch a účinně chrání vaši kuchyni před zápachem a mastnotou.

Flexibilní instalace
Flexibilní možnosti instalace. Tento odsavač par Whirlpool lze využívat v režimu odtahu nebo recirkulace (nutný filtr), takže si můžete užívat naprostou svobodu při navrhování vaší kuchyně.

Tukový filtr
Vaření bez zápachu. Tento odsavač par Whirlpool je vybaven účinným tukovým filtrem, který chrání kuchyňské povrchy a zajišťuje příjemné vaření bez zápachu.

Light Sense
Správné světlo automaticky. Jedinečná sada světel LED: přizpůsobí osvětlení vaší náladě, stylu kuchyně a denní době.

Dotykové ovládání
Intuitivní ovládání. Stylové dotykové ovládání umožňuje snadný a okamžitý přístup ke všem funkcím a nastavením vašeho odsavače par.