Neohodnoceno

Whirlpool VD WF S1577 CPNE

Skladem (3 ks)
Kód: S02150
15 490 Kč / ks 12 801,65 Kč bez DPH
Kategorie: Indukční
Rozměry
Výška (cm): 5.4
Šířka (cm): 77.0
Hloubka (cm): 51.0
Hloubka pro instalaci: 48.0
Maximální šířka pro instalaci: 75.2
Minimální instalační šířka: 75.0
Vlastnosti
Připojení: Elektrická
Počet indukčních varných desek: 4
Časovač: Ano
Umístění ovládacího panelu: Vpředu
EAN kód: 8003437642418
Typ konstrukce: Vestavné
Typ ovládání: Elektronické
Délka elektrického kabelu (cm): 120
Proud (A): 31,3
Indikátor zapnutí: Ano
Indikátor zbytkového tepla: Separate
Hlavní vypínač: Ano


Direct Access
Nové uživatelské rozhraní s vyhrazenými tlačítky pro každou varnou zónu. Každá sada ovládacích prvků je přiřazena k odpovídajícímu místu na povrchu varné desky, aby bylo používání neuvěřitelně intuitivní.

French Plaque
Chef Control je inovativní nástroj pro vaření, který vám umožní vařit bez nutnosti nastavovat teplotu prostřednictvím varné desky. Jednoduše posunujte hrnce na varné ploše a vychutnávejte si lahodné pokrmy!

Indukční technologie
Rychlejší a energeticky úspornější vaření. Indukční technologie ohřívá pánev, nikoli varnou desku, čímž snižuje výdej energie o 10 % a zajišťuje ideální výsledky vaření.

Flexi Side
Vytvořte si potřebný prostor spojením dvou varných zón do jedné.

Chef Control
Chef Control je inovativní funkce, která vám umožní vařit, aniž byste museli nastavovat teplotu na varné desce. Jednoduše přesouvejte hrnec po povrchu varné desky a vychutnávejte si lahodné pokrmy!

Instalace Filo
Naše varné desky jsou navrženy tak, aby byly krásné i funkční. Vynikající design Filo našich integrovaných varných desek usnadňuje čištění jako nikdy předtím.

Melting
Ideální pro vaření při nízké teplotě. Funkce rozpouštění vám umožňuje vařit při velmi nízkých teplotách, což je ideální řešení pro rozpouštění čokolády, másla nebo vaření jemných omáček.

Keep warm
Teplé jídlo, kdykoli. Funkce Keep Warm s nízkou spotřebou energie udržuje jídlo teplé, zatímco se připravuje zbytek pokrmu.

Simmering
Pomalé vaření, dušení. Funkce mírného varu vám umožňuje dosáhnout ideálních výsledků u pomalu vařených receptů.

Přední ovládací prvky
Úplná kontrola nad vařením. Snadno přístupné a skutečně intuitivní ovládací prvky jsou pohodlně umístěny na předním panelu varné desky a umožňují vaření bez tření.

Slider
Intuitivní vaření. Intuitivní dotyková stupnice/posuvník výkonu umožňuje ovládat výkon každé varné desky, zatímco podsvícený displej ukazuje, které varné zóny jsou právě v provozu.

Power management
Variabilita připojení. Pomocí funkce Power Management můžete nastavit celkovou úroveň výkonu varné desky v závislosti na úrovni napájení z elektrické sítě ve vaší domácnosti.

Booster
Užijte si mimořádně krátký čas vaření díky nastavení výkonu Booster.

Posilovač 3 kW
Vychutnejte si ideální výsledky rychleji. Tato varná deska Whirlpool je vybavena 3 kW boosterem pro rychlejší a účinnější ohřev.

AUTOMATICKÉ FUNKCE 6. SMYSLU
Nastavení správného stupně ohřevu již není problém díky 4 speciálním přednastaveným funkcím - až 4 pro každou varnou zónu. Stačí zvolit program a varná deska automaticky nastaví nejlepší úroveň tepla pro požadovaný způsob vaření.

Vaření
Funkce automatického vyváření

Dotykové ovládání
Vaření stisknutím tlačítka. Díky TouchControl máte přesné ovládání varných desek na dosah ruky.

CleanProtect
Jednoduché čištění varné desky, pouze s použitím vody*. Díky CleanProtect, jedinečné povrchové úpravě můžete varnou desku bez námahy čistit pouze nastříkáním vody na povrh a dosáhnout tak dlouhotrvajících lesklých výsledků.